NBA: Bogdanovićevih pet trica za pobjedu Utaha nad Lakersima

25 Velj 2021

Utah Jazz su sinoć u Salt Lake Cityju s visokih 114-89 svladali Los Angeles Lakerse, a Bojan Bogdanović je sjajnom igrom pridonio pobjedi svoje momčadi.

On je odigrao 26 minuta za Utah i u tom je vremenu ubacio 15 koševa, sve trice, (šut iz igre 5/10, trice 5/8) te tome dodao dvije asistencije, dva skoka i dvije ukradene lopte.

Jordan Clarkson je kao i Rudy Gobert ubacio 18 koševa  za Utah Jazz koji ima najbolji omjer pobjeda i poraza u svojoj povijesti 26-9. Mike Conley je dodao 14 koševa, osam skokova i isto toliko asistencija.

Za Lakerse, kojima je ovo četvrti uzastopni poraz, LeBron James je zabio 19 koševa. Anthony Davis nije igrao zbog ozljede, a Dennis Schroder je utakmicu propustio zbog zdravstvenih i sigurnosnih protokola.

Dario Šarić je imao skroman učinak u porazu svojih Phoenix Suns od kojih su sa 124-121 bolji bili gostujući Charlotte Hornets. Oigrao je 16 minuta i zabio šest koševa (šut iz igre 2/4, 0/1 trice) uz četiri skoka, dvje asistencije i tri ukradene lopte.

Malik Monk je ubacio 29 koša za Charlotte, a LaMelo Ball i Gordon Hayward su ubacili svaki po 20. Kod Phoenxa najbolji je bio Devin Booker sa 33 poena, dok je Chris Paul postigao 20 pogodaka uz deset asistencija i osam skokova.