NBA: Pobjede Bucksa i Lakersa

07 Ruj 2020

Milwaukee Bucks su slavili u četvrtoj utakmici doigravanja Istočne konferencije protiv Miami Heata nakon pridužetka sa 118-115 unatoč unatoč ozljedi prve zvijezde Giannisa Antetokounmpoa.

Tako su izborili barem još jednu utakmicu u seriji i smanjili vodstvo Miamija na 3-1. U odsustvu Antetokounmpoa, koji je u drugoj četvrtini ponovno uganuo ozlijeđeni gležanj, zbog čega je njegov nastup i prije ove utakmice bio upitan, zablistao je Khris Middleton sa 36 koševa. Također je odlučio produžetke tricom 6,9 sekundi prije kraja. Do ozljede Antetokounmpo je ubacio 18 koševa za Milwaukee u 11 minuta. Najbolji strijelac Miamija bio je Bam Adebayo sa 26 koševa, 12 skokova i osam asistencija.

LeBron James i Anthony Davis su zajedno zabili 62 koša i ugrabili 21 skok za pobjedu LA Lakersa nad Houston Rocketsima od 117-109 u nedjelju navečer i izjednačenje na 1-1 u seriji u polufinalu Zaadne konferencije. James je 'za dlaku' izmaknuo triple-double, utakmicu je završio sa 28 koševa, 11 skokova i devet asistencija. Davis je dodao 34 ubačaja. Kod Rocketsa najbolji je bio James Harden sa 27 koševa i sedam asistencija. Eric Gordon je dodao 24 koša.