Dnevni.ba - PRELOADER

NBA: Toronto slavio u utakmici koja je prekinuta zbog požara

27 Ožu 2022

Sinoć je najuzbudljivija utakmica u NBA bila ona između Toronto Raptorsa i Indiana Pacersa u Torontu koja je bila prekinuta na sat vremena zbog požara i evakuacije publike.

Požar je u prvoj četvrtini utakmice u Scotiabank Areni uzrokovao električni kvar na zvučniku u areni nakon čega je došlo do evakuacije publike, a momčadi su napustile teren u 4:05 minuti druge četvrtine pri vodstvu Raptorsa 66-38. Na kraju je Toronto slavio s visokih 131-91.

Dominacija Toronta se nastavila i nakon odgode od 65 minuta bez navijača na tribinama. Pascal Siakam je bio najbolji pojedinac pobjedničke momčadi sa 23 koša, a Scottie Barnes je dodao 19 koševa i sedam asistencija koliko ih je upisao i Siakam. Toronto je šesti na Istoku s omjerom pobjeda i poraza 42-32, dok je Indiana 13.

Kod Indiane najbolji je bio Oshae Brissett sa 21 ubačajem.

Pregled rezultata utakmica sjevernoameričke košarkaške NBA lige koje su odigrane u subotu:

New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs  103-107
Orlando Magic - Sacramento Kings          110-114 (produžetak)
Toronto Raptors - Indiana Pacers          131-91
Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls        94-98
Miami Heat - Brooklyn Nets                 95-110
Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks       127-102
Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder    113-107
Portland Trail Blazers - Houston Rockets   98-115