NBA: Utah i dalje bez poraza, Bogdanović zabio 19 koševa

29 Lis 2021

Utah Jazz nastavljaju pobjednički niz i sinoć su na gostovanju sa 122-91 pobijedili Houston Rocketse, a hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović bio je najbolji strijelac u slavlju svoje momčadi.

Bogdanović je na terenu proveo 25:05 minuta i u tom vremenu zabio 19 koševa (šut iz igre 5/12, trice 2/6) i upisao četiri skoka, dvije asistencije i jednu ukradenu loptu. Rudy Gobert je dodao 16 koševa i 14 skokova, a Jordan Clarkson 16 koševa.

Kod Houstona najbolji je bio Christian Wood sa 16 ubačaja i sedam skokova.

New York Knicksi su na gostovanju pobijedili Chicago Bullse sa 104-103 i nanijeli im tako prvi poraz ove sezone.
Kemba Walker je predvodio Knickse sa 21 pogotkom, a RJ Barrett je dodao 20. Luka Šamanić nije konkurirao za sastav.

Knicksi su vodili 104-91 gotovo tri minute prije kraja, ali su Bullsi napravili seriju 12-0 i došli na 104-103 9.5 sekundi prije kraja, ali nisu uspjeli preokrenuti rezultat.

Zach LaVine je bio najbolji pojedinac Bullsa sa 25 koševa, od čega je 17 zabio u prvom poluvremenu.