Dnevni.ba - PRELOADER

NBA: Uvjerljivi Milwaukee smanjio zaostatak

12 Srp 2021


NBA: Uvjerljivi Milwaukee smanjio zaostatak

Košarkaši Milwaukee Bucksa na svom su parketu svladali Phoenix Sunse s uvjerljivih 120-100 u trećoj utakmici NBA finala odigranoj u ponedjeljak rano ujutro po srednjoeuropskom vremenu te smanjili zaostatak na 1-2 u seriji na četiri pobjede.

Domaću momčad je do pobjede predvodio Giannis Antetokounmpo s 41 košem, 13 skokova i šest asistencija. Jrue Holiday je ubacio 21 poen uz devet asistencija, a Khris Middleton je imao 18 koševa, sedam skokova i šest asistencija.

Kod Phoenixa je najbolji bio Chris Paul s 19 poena i devet asistencija. Po 18 koševa ubacili su Jae Crowder i Deandre Ayton.

I četvrta utakmica finala bit će odigrana u Milwaukeeju, a na rasporedu je u noći sa srijede na četvrtak (3 sata) po srednjoeuropskom vremenu.

NBA finale - 3. utakmica
Milwaukee Bucks - Phoenix Sunsa   120-100
(Phoenix vodi s 2-1 u seriji na četiri pobjede)

KOŠARKA


KOŠARKA

Mostarci ostali bez dvije velike 'stavke'

Košarkaši Mostara ispali su iz Prvenstva BiH, ali nisu izgubili samo status prvoligaša.  Borili ...

21 Tra 2025

KK JAHORINA - HKK ZRINJSKI, 19.00

Kad sezona stane u zadnje kolo…

Odavno je zaboravljen onaj teški poraz (-40) u debiju na najvišem rangu protiv Radn...

19 Tra 2025

ABA 2 LIGA

Studenti na pragu povratka u ABA ligu

Dok nas u domaćem prvenstvu u zadnjem kolu očekuje prava ludnica u borbi za ostanak, u kojoj će s...

18 Tra 2025