NBA: Zubac sa 9 poena sudjelovao u trijumfu Clippersa

12 Ožu 2021

Čitlučanin Ivica Zubac je u trijumfu protiv Golden State Warriorsa (130:104) sudjelovao s 9 koševa i 3 skoka za 16 minuta igre. Clippersi su lako došli do uvjerljive pobjede, imali su čak i 39 razlike protiv slabih Warriorsa. Kawhi Leonard je s 28 koševa predvodio domaćine, dok je Stephen Curry zabio samo 14 za goste.

Košarkaši Oklahome pobijedili su na svom terenu Dallas s 116-108, dok za goste nisu igrali Luka Dončić i Kristaps Porzingis.

Brooklyn Netsi su bili bolji od Bostona sa 121-109 za 12. pobjedu u poslednjih 13 utakmica. Brooklyn je do pobjede odveo Kyrie Irving s 40 poena, dok je James Harden bio blizu "triple-doublea" s 22 poena, deset skokova i osam asistencija.

Rezultati NBA lige

• Oklahoma City - Dallas 116 - 108
  • Miami - Orlando 111 - 103
  • Brooklyn - Boston 121 - 109
  • Toronto - Atlanta 120 - 121
  • LA Clippers - Golden State 130 - 104 (Ivica Zubac 9 koševa i 3 skoka za 16 minuta igre)
  • Portland - Phoenix 121 - 127 (Dario Šarić 11 poena, 6 skokova, 2 asista za 25 minuta igre)
  • Sacramento - Houston 125 - 105
  • Chicago - Philadelphia 105 - 127
  • Milwaukee - New York 134 - 101
  • New Orleans - Minnesota 105 - 135
  • Charlotte - Detroit 105 - 102