Dnevni.ba - PRELOADER

Otkriveni krivotvoreni PCR testovi

01 Velj 2021


Otkriveni krivotvoreni PCR testovi

 Službenici Jedinice granične policije Orašje, 28. i 29. siječnja, u dva odvojena slučaja, otkrili su četiri krivotvorena PCR testa na covid-19 prilikom graničnih provjera četiri osobe, priopćeno je u ponedjeljak iz Granične policije BiH.

Radi se o dvoje državljana Republike Slovenije koji su kontrolirani na ulasku u BiH te jednom državljaninu Republike Srbije i jednom državljaninu BiH koji su kontrolirani na izlasku iz BiH na Međunarodnom graničnom prijelazu Orašje.

Zbog postojanja osnova sumnje da je počinjeno kazneno djelo "falsificiranje isprave", o događaju je obaviješten tužitelj Kantonalnog tužiteljstva Posavskog kantona, prema čijem će nalogu protiv osumnjičenih ovoj instituciji biti dostavljen izvještaj o počinjenom kaznenom djelu, stoji u priopćenju. 

BIH


U SUSRET MOSTARSKOM LJETU 2025.

Više od 30 kulturnih događaja u 6 tjedana

Koordinatorica manifestacije Nataša Jekić zahvalila je svim partnerima kazavši da j...

23 Lip 2025

Gradsko vijeće Sarajeva: Zbog nedolaska vijećnika SDP-a prekinuta konstituirajuća sjednica

U ponedjeljak je, zbog nepostojanja kvoruma, ponovno prekinuta konstituirajuća sjednica Gradskog ...

23 Lip 2025

HNŽ: Počele prijave za upis u srednje škole

Ministarstvo obrazovanja, znanosti, kulture i sporta Hercegovačko-neretvanske županije (HNŽ) rasp...

23 Lip 2025