Dnevni.ba - PRELOADER

Poginuo otac hrvatskog rukometnog reprezentativca, pao je s krova kuće

13 Ožu 2024


Poginuo otac hrvatskog rukometnog reprezentativca, pao je s krova kuće
Posljednji ispraćaj Jakova Šege bit će u četvrtak u Međugorju

Otac hrvatskog rukometaša Marina Šege u 66. godini izgubio je život. Kako saznaje Sportlife od mještana Međugorja, Marinov otac Jakov tragično je stradao nakon pada s kuće. Nemili događaj odvio se jučer u jutarnjim satima.

‘Utješeni ovim Isusovim riječima javljamo rodbini i prijateljima da je dana 12. ožujka 2024. godine u 8,30 sati iznenada u svojoj 66-oj godini blago u Gospodinu preminuo Jakov Šego pokojnog Ivana - Iće‘, stoji u osmrtnici.

Jakov je za sobom ostavio suprugu Željanu te sinove Ivana i Marina.

Posljednji ispraćaj Jakova Šege bit će u četvrtak u Međugorju.

 

Podsjetimo, Marin je svoju rukometnu karijeru započeo u BiH gdje je rođen i odrastao, a svojevremno je igrao i za rukomentnu reprezentaciju Hrvatsku. Trenutno igra za njemački klub Frisch Auf Göppingen.

U braku je sa svojom srednjoškolskom ljubavi, Anom. Par ima troje djece.

Crna kronika


POŽAR

Požar u Splitu, približio se barakama, vatrogasci ga lokalizirali

OKO 14:40 sati planulo je splitskoj Kopilici, kod Sjeverne luke. Splitski vatrogasci upućeni su n...

21 Lip 2025

NEUM

Požar u ugostiteljskom objektu u Neumu

Prema objavi na službenoj Facebook stranici Profesionalne vatrogasne postrojbe Neum, dojava o pož...

21 Lip 2025

Mostarac optužen za izazivanje požara na vozilu u Širokom Brijegu

Općinsko tužiteljstvo u Širokom Brijegu podiglo je optužnicu protiv V. Ć. iz Mostara, zbog postoj...

21 Lip 2025