Poraz Željezničara, remi Širokog i Krupe

06 Ožu 2021

Nogometaši Tuzla Cityja savladali su ekipu Željezničara s 2:0, u susretu 21. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Tuzlaci su na domaćem terenu nadigrali goste iz Sarajeva golovima Petra Mišića iz penala u 8. minutu i Dejana Maksimovića u sudijskoj nadoknadi meča.

U drugom današnjem susretu Krupa i Široki Brijeg su odigrali neriješeno rezultatom 1:1.

Gosti iz Širokog Brijega poveli su golom Ivana Ikića u 53. minutu susreta, dok je bod domaćem timu u 89. minutu donio Nikola Dujaković.

U prvom meču ovog kola fudbaleri Veleža jučer su u Vrapčićima savladali ekipu banjalučkog Borca sa 2:0.

Večeras od 19 sati sastaju se Sarajevo i Zrinjski, sutra od 17 sati snage će odmjeriti Radnik i Mladost, dok kolo zatvaraju Olimpik i Sloboda susretom koji se igra u ponedjeljak od 14 sati.