Dnevni.ba - PRELOADER

Posušje zatražilo izuzeće sudaca s utakmice protiv Zrinjskog

11 Ruj 2025


Posušje zatražilo izuzeće sudaca s utakmice protiv Zrinjskog

POSUŠJE – Nogometni klub HŠK Posušje zatražio je od Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine izuzeće sudaca Antonija Bandića i Darke Gedžića za predstojeću prvenstvenu utakmicu Posušje - Zrinjski.
„Imenovanje Antonia Bandića za glavnog suca i Darke Gedžića za četvrtog suca, a imajući u vidu njihovo dosadašnje suđenje u utakmicama koje su direktno utjecale na rezultatski ishod za HŠK Posušje, može izazvati opravdanu sumnju u pristranost i negativno utjecati na reputaciju i integritet WWIN Lige BiH“, poručili su u otvorenom pismu iz posuškog kluba.

Iz HŠK Posušje podsjećaju na posljednju utakmicu ova dva kluba odigranu u svibnju 2025. godine, kada je, prema njihovim navodima, suđenje Antonija Bandića izazvalo navijačke nerede, a sudačka ekipa stadion napustila pod jakim mjerama osiguranja.

„Imenovanje ovih sudaca dodatno usložnjava organizaciju utakmice sa sigurnosnog aspekta, jer kod navijača izaziva nezadovoljstvo i tenzije koje mogu ugroziti sportsku atmosferu. Izuzeće sudaca Antonija Bandića i Darke Gedžica tražimo za sve buduće utakmice HŠK Posušje i bilo kojeg drugog kluba iz WWIN Lige BiH“, poručili su iz HŠK Posušje.

Utakmica 7. kola WWin lige HŠK Posušje – HŠK Zrinjski igra se u nedjelju od 15 sati.

SPORT


Jurčić i Dalić kandidati za najbolje nogometne trenere svijeta u izboru IFFHS-a

MADRID - Hrvatski treneri Krunoslav Jurčić i Zlatko Dalić kandidati su za nagrade Međunarodne fed...

12 Stu 2025

Košarkašice BiH večeras protiv Izraela u prvom meču kvalifikacija za Eurobasket

SARAJEVO - Ženska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine nastup u kvalifikac...

12 Stu 2025

Dedić: Jedva čekamo duele sa Rumunjskom i Austrijom, svjesni smo šta nam znače ove dvije utakmice

SARAJEVO – Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine ovog mjeseca će igrati kvalifikacij...

12 Stu 2025