Dnevni.ba - PRELOADER

Ramos nakon 16 godina napušta Real

17 Lip 2021


Ramos nakon 16 godina napušta Real

Sergio Ramos, dugogodišnji kapetan španjolskog nogometnog giganta Real Madrida, napušta klub nakon 16 godina, objavio je danas Real dodavši kako će se od Ramosa oprostiti u četvrtak.

"Real Madrid najavljuje da će se sutra oprostiti od kapetana Sergija Ramosa, na kojoj će prisustvovati i predsjednik Florentino Perez. Ramos će se pred medijima pojaviti na virtualnoj presici“, objavio je Real na svojoj stranici.

Tridesetpetogodišnji Ramos ove je godine imao puno problema s ozljedama, odigravši samo pet utakmica od početka godine. Još nije poznato gdje će nogometaš, koji je s Realom osvojio pet naslova državnog prvaka, četiri Lige prvaka i dva kupa Kralja, nastaviti karijeru.

Ove godine nije niti u reprezentaciji na Europskom prvenstvu, a u španjolskoj momčadi uopće nema niti jednog igrača španjolskih viceprvaka Reala.

A nakon što je postalo službeno da Španjolac napušta Madrid, krenula su nagađanja oko toga gdje bi mogao nastaviti karijeru.

Za sada se najviše spominju Manchester City, Manchester United i PSG, ali i potencijalni odlazak u Kinu. Ono što je gotovo sigurno je to da se neće vratiti u Sevillu, klub u kojem je započeo karijeru.

NOGOMET


KRAJ BLISTAVE KARIJERE

Rakitić se službeno oprostio: Dragi nogometu...

Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić i službeno je objavio kraj nogometne karijere. Potvr...

15 min

ŠIROKI

Klafurić nakon pobjede protiv Dinama: 'Samo pripremna utakmica'

U Širokom se ne zanose previše pobjedom nad renomiranim protivnikom.Naime, tim Deana Klafurića u ...

5 h 10 min

NAŠI U EUROPI

Borac opet djeluje europski, Željo je enigma

Uz Zrinjski, ovog ljeta Europu igraju i Borac, Sarajevo te Željezničar – sva tri će nastupiti u K...

5 h 42 min