Dnevni.ba - PRELOADER

Starici planuo televizor, preminula od udisanja dima

09 Svi 2023


Starici planuo televizor, preminula od udisanja dima

Zbog udisanja dima preminula je 91-godišnja starica kojoj se u Vrbovcu preko vikenda zapalio televizor, izvijestila je zagrebačka policija u ponedjeljak.

U policiji kažu da je u nedjelju u poslijepodnevnim satima obavljenim očevidom u Vrbovcu u Duleposkoj ulici utvrđeno da je između 6. i 7. svibnja u kući, najvjerojatnije uslijed tehničkog kvara, izbio požar televizora u kuhinji.

Televizor je pritom u potpunosti izgorio, a kuhinja i inventar su začađeni, izvijestila je policija.

Dodaju kako je utvrđeno da je 91-godišnjakinja preminula, najvjerojatnije uslijed udisanja dima.

Na tijelu nisu uočene ozljede koje bi upućivale da je smrt nastupila kao posljedica kaznenog djela, izvijestila je policija, dodajući da je tijelo radi obdukcije prevezeno u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku Zagreb.

Crna kronika


Nakon više od 30 godina pronađen Hrvat koji je proglašen mrtvim, priča je šokirala i policiju

Hrvatski državljanin Boris C. iz Viersena (Sjeverna Rajna-Vestfalija), koji je nestao 1994. godin...

13 h 1 min

DROGA

HNŽ: Dobna granica eksperimentiranja s drogom se sve više snižava

Centar za prevenciju i izvanbolničko liječenje Mostar i Ministarstvo unutarnjih poslova Hercegova...

26 Lip 2025

PROMETNA NESREĆA

Prometna nesreća blizu Zračne luke Mostar

Jedna osoba je ozlijeđena u prometnoj nesreći koja se dogodila danas u 16:45 sati na magistralnoj...

25 Lip 2025