Dnevni.ba - PRELOADER

Thompson će propustiti drugu NBA sezonu zaredom

20 Stu 2020


Thompson će propustiti drugu NBA sezonu zaredom

Ubojiti 30-godišnji šuter Golden State Warriorsa Klay Thompson propustit će drugu NBA sezonu zaredom zbog ozljede, nakon što mu je u četvrtak dijagnosticirano puknuće Ahilove tetive, objavili su američki mediji.

Thompson je ozlijeđen u srijedu tijekom neobavezne trening utakmice u Los Angelesu, u kojoj je sudjelovala nekolicina NBA igrača. Sjajni šuter je osjetio bol u desnoj potkoljenici, kad je doskočio na tu nogu.

Thompson je tek nedavno počeo ponovno trenirati nakon što je propustio cijelu prošlu sezonu zbog puknuća prednje ukrižene veze u lijevom koljenu, ozljede koju je zaradio u šestoj utakmici NBA finala u lipnju 2019.

Vijest o novoj Thompsonovoj ozljedi pokvarila je raspoloženje u taboru Golden State Warriorsa koji su na sinoćnjem NBA draftu imali drugi izbor i u svoje redove doveli vrlo darovitog i fizički moćnog 19-godišnjeg 216 cm visokog centra Jamesa Wisemana. Hina

KOŠARKA


KOŠARKA

Mostarac (opet) spašava posrnule Cibose

Mostarac Marin Rozić (42) ponovno je imenovan na mjesto sportskog direktora Cibone, koja trenutno...

04 Srp 2025

DNEVNI RETRO

Bojan Bogdanović: Sa 16 je bio stidljiv, ali već je znao što treba da ode na vrhunsku razinu

Prije dvadeset godina pisali smo o mostarskom wunderkindu, 16-godišnjaku koji je iz grada bez dvo...

02 Srp 2025

KRAJ VELIKE KARIJERE

HNS o Bogdanoviću: 'Njegov dres i neizbrisiv trag ostaju u povijesti'

Nije se mogao izboriti sa starom ozljedom pa je dvadeset godina nakon što su u Mostaru počele pri...

01 Srp 2025