Dnevni.ba - PRELOADER

Večeras u Podgorici po prvu ABA 2 pobjedu

13 Stu 2024


Večeras u Podgorici po prvu ABA 2 pobjedu
HKK Široki

Košarkaši Širokog večeras (srijeda, 18 sati) će u Podgorici tražiti prvu pobjedu sezone u ABA 2 ligi. 

Za ovaj su se duel košarkaši koje s klupe vodi Ivan Velić ohrabrili očekivanom prvenstvenom pobjedom (90:67) kod Orlovika u Žepču, no povratak na regionalni parket sigurno će biti daleko veći izazov.

U ABA 2 ligi Široki je u tri dosadašnja susreta poražen kod Pelister u Bitoli i Jokera u Somboru, a idući protivnik, Podgorica, bodove mu je uzeo u njegovoj Pecari.

Motiva napretek, između ostalog tu je i očekivani debi povratnika Darke Planinića, no na kraju će samo semafor biti mjerodavan.  

Iz Širokog ističu 'da ni ova gostujuća utakmica neće biti u direktnom prijenosu'.

S. N. 

Standings provided by Sofascore

SPORT


Liverpool prvi četvrtfinalist FA kupa

Nogometaši Liverpoola postali su prvi četvrtfinalisti engleskog FA kupa, nakon što ...

11 h 0 min

Dvostruki osvajač olimpijske medalje suspendiran na dvije godine

Američki sprinter Fred Kerley, svjetski prvak na 100 metara i dvostruki osvajač olimpijske medalj...

11 h 3 min

Russellu pole position u Melbourneu, Verstappen starta 20.

Vozač Mercedesa George Russell startat će s 'pole positiona' na prvoj utrci sezone Formule 1 u Au...

11 h 5 min