Žižović već arhivirao Slobodu
 
                    Borac na minus tri
Nogometaši Borca na zimsku će pauzu otići s tri boda zaostatka za vodećim Zrinjskim. 
Taj su skoro pa minimalni zaostatak osigurali pobjedom u zaostaloj utakmici kod Slobode 3:2, nakon koje je trener Mladen Žižović fokus brzinski prebacio na zadnju utakmicu godine. 
- Na kraju ove polusezone želim zaista čestitati igračima i pohvaliti ih za sve što su pružili. Ovo je bila 38. utakmica za nas, u četvrtak igramo 39., konstatirao je Žižović nakon Tušnja, gdje je Borac zadnjih pola sata i kusur imao igrača više. 
- Nismo imali velikih ozljeda, igramo i u prvenstvu i u Europi i vrlo smo konkurentni. Želimo ovu polusezonu završiti na jedan sjajan način, a a to je da protiv Omonije osvojimo bod koji će nam biti dovoljan za plasman u nokaut fazu Konferencijske lige, zaključio je strateg Banjolučana. 
S. N. 
 
         
                                .webp) 
             
                             
                             
             
         
         
         
                                             
                                             
                                             
                                             
                                             
                                             
                                            