Dnevni.ba - PRELOADER

Zmajice jutros napustile Mostar

04 Lip 2021


Zmajice jutros napustile Mostar

Ženska košarkaška reprezentacija BiH napustila je jutros Mostar i zaputila se prema Podgorici, gdje će tokom vikenda odigrati dvije prijateljske utakmice protiv domaće selekcije.

Zmajice prvi susret protiv Crne Gore igraju sutra u 17 sati, dok je drugi meč protiv istog rivala na rasporedu u nedjelju (15 sati).

U ponedjeljak izabranice selektora Gorana Loje dolaze u Tuzlu, gdje će se ekipi priključiti Jonquel Jones, koja je nedavno proglašena za najkorisniju igračicu (MVP) proteklog mjeseca u Istočnoj konferenciji WNBA lige. Dolaskom naturalizovane košarkašice s Bahama, reprezentacija će biti kompletirana te u Tuzli obaviti završni dio priprema za Eurobasket.

KOŠARKA


KOŠARKA

Mostarac (opet) spašava posrnule Cibose

Mostarac Marin Rozić (42) ponovno je imenovan na mjesto sportskog direktora Cibone, koja trenutno...

04 Srp 2025

DNEVNI RETRO

Bojan Bogdanović: Sa 16 je bio stidljiv, ali već je znao što treba da ode na vrhunsku razinu

Prije dvadeset godina pisali smo o mostarskom wunderkindu, 16-godišnjaku koji je iz grada bez dvo...

02 Srp 2025

KRAJ VELIKE KARIJERE

HNS o Bogdanoviću: 'Njegov dres i neizbrisiv trag ostaju u povijesti'

Nije se mogao izboriti sa starom ozljedom pa je dvadeset godina nakon što su u Mostaru počele pri...

01 Srp 2025