Dnevni.ba - PRELOADER

Berba jagoda u punom jeku, problemi pri izvozu

26 Svi 2021


Berba jagoda u punom jeku, problemi pri izvozu

Berba čelićkih jagoda je u punom jeku. Dok je za pojedine proizvođače prošla godina bila povoljnija, drugi su zadovoljni urodom. Potražnje na domaćem tržištu ne nedostaje, a određeni problemi javljaju se pri izvozu.

Berba u plastenicima Halilovića, koji se prostiru na četiri duluma, pri kraju. Meho kaže da je zadovoljan urodom i sve proda na domaćem tržištu. Ni pandemija, kaže, nije imala negativnog utjecaja.

- Ja mislim prošle godine kad je bila pandemija i ove godine da nisam nikad bolje u životu prošao s jagodom, rekao je Meho Halilović, proizvođač.

Budućnost ovog kraja je plastenička proizvodnja, pa je tako prošle godine u općinu stiglo plastenika na oko 322 duluma zemljišta.

https://www.youtube.com/watch?v=sN8N84TdEDQ&feature=emb_title

BIH


VREMENSKA PROGNOZA

U istočnim područjima Bosne pretežno oblačno vrijeme, u ostatku zemlje sunčano

U istočnim područjima Bosne danas će preovladavati umjereno do pretežno oblačno vrijeme, gdje je ...

4 h 20 min

IVAN JURILJ

Jurilj: Otvaranje pregovora ubrzalo bi reforme, što bi s vremenom donijelo konkretne rezultate

Iako se zbog političke nestabilnosti i unutarnjih nesuglasica otvaranje pregovora Bosne i Hercego...

4 h 49 min

SRBIJA

Migranti pucali na srbijansku policiju kod granice s Hrvatskom, jedan ubijen

Skupina protuzakonitih migranata pucala je na pripadnike srbijanske granične policije nakon što s...

5 h 52 min