Dnevni.ba - PRELOADER

Brazilka organizirala prostituciju i ucjenjivala klijente

1 h 58 min


Brazilka organizirala prostituciju i ucjenjivala klijente

Zbog opasnosti od bijega i ponavljanja kaznenih djela istražni sudac Županijskog suda u Splitu na mjesec je dana u zatvor poslao Brazilku (28) koja je organizirala lanac prostitucije i ucjenjivala klijente.

Kako se doznaje na sudu, Brazilka je tijekom rujna i listopada počinila pet kaznenih djela kada je nakon vrbovanja svojih sunarodnjakinja za pružanje seksualnih usluga dogovarala sastanke s klijentima u unajmljenom stanu na splitskom području. Nakon što su djevojke odradile posao, novac koji su za to dobile od svojih klijenata dijelile su s 28-godišnjakinjom.

Uz prostituciju, sumnjiči se i za iznudu tijekom koje je s nekoliko nepoznatih muškaraca prijetila jednom od klijenata kojeg su potajno snimali. Tražili su da im preko bona uplati novac jer će mu u suprotnom doći na kućna vrata, pa je ucijenjeni čovjek napravio ono što su od njega tražili. Tu njegovi problemi nisu stali jer su tražili još novca zaprijetivši mu smrću nakon čega je klijent tražio pomoć policije, prenosi Hina.

REGIJA


ALEKSANDAR VUČIĆ

Vučić: Ljudi ne razumiju koliko smo blizu sukoba

Srpski predsjednik Aleksandar Vučić izjavio je da neće prisustvovati summitu EU-Zapadni Balkan ko...

1 h 39 min

Vučević: Za Beograd neprihvatljiva nametanja i ono što ruši Daytonski sporazum

Miloš Vučević, savjetnik srbijanskog predsjednika za regionalna pitanja, kaže da je za Srb...

16 Pro 2025

MARIN PILETIĆ

Hrvatski ministar Piletić obećao socijalnu pomoć Hrvatima u Srbiji

Hrvatski ministar mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike Marin Piletić najavio je na...

16 Pro 2025