Dnevni.ba - PRELOADER

Čilić opet zaustavljen u prvom kolu

02 Lis 2024


Čilić opet zaustavljen u prvom kolu
ATP Masters 1000

Marin Čilić (ATP - 373.) doživio je poraz u svom prvom nastupu na turniru ATP Masters 1000 serije od 2022., a bolji od njega u 1. kolu Mastersa u Šangaju bio je Francuz Arthur Cazaux (ATP - 92.), koji je slavio sa 6:4, 6:4.

Čiliću je ovo bio 11. nastup na turniru u Šangaju (8-11) na kojem, osim polufinala 2017., nije imao značajnijih uspjeha, a protiv Cazauxa je osmi put doživio poraz u prvom izlasku na teren.

Ipak, bez obzira na poraze u prvim kolima turnira u Tokiju i Šangaju, Marin Čilić se zadovoljan vraća s azijske turneje, na kojoj je u kineskom Hangzhouu došao do svog 22. naslova u karijeri te postao najniže rangirani pobjednik na ATP Touru, a to mu je donijelo i pomak za više od 400 mjesta na ATP ljestvici.

Hina

SPORT


ŠIROKI BRIJEG

Klafurića posebno raduju protivnici u pripremama

Nogometaši Širojkog Brijega u srijedu su počeli pripreme za iduću sezonu, a trener Dean Klafurić ...

11 h 21 min

POSUŠJE

Izbjegli doigravanje pa s olakšanjem zakazali prozivku

Nakon što su iuzbjegli doigravanje za ostanak u WWin ligi BiH, u Posušju su se okrenuli tekućim a...

11 h 44 min

OMLADINSKI NOGOMET

Drugo izdanje 'Ljubuški Cupa' još jednom iskazalo sve vrijednosti 'najljepše igre'

Od 20. do 22. lipnja 2025., Nogometni klub Ljubuški organizirao je drugo izdanje 'Ljubuški Cupa',...

12 h 26 min