Dnevni.ba - PRELOADER

Čović pozvao novinare na "druženje"

09 Velj 2022


Čović pozvao novinare na "druženje"

 Predsjedavajući Doma naroda Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine i lider Hrvatske demokratska zajednice (HDZ) Dragan Čović pozvao je novinare sutra, 10. veljače, na "Druženje uz kavu".

Susret je planiran za četvrtak u 10.45 sati u Sarajevu, najavljeno je iz Sektora za odnose s javnošću Parlamentarne skupštine Bose i Hercegovine.

Za sutra je u Sarajevu najavljen i nastavak pregovora Čovića i drugih političkih lidera o izbornoj reformi u BiH. Očekuje se da će on na druženju s novinarima govoriti o ovoj temi, ali i odgovarati na druga pitanja predstavnika medija. 

Politika


Vlada HNŽ-a za projekte u jedinicama lokalne samouprave izdvojila 980.000 KM

MOSTAR - Vlada Hercegovačko-neretvanske županije u petak je na sjednici odobrila je 980.000 KM po...

1 h 33 min

Izetbegović: Eksperiment sa 'trojkom' je otvorio oči i narodu i međunarodnoj zajednici

Na tribini Stranke demokratske akcije koja je održana u Zavidovićima, nakon uvodnih obraćanja gra...

3 h 25 min

Prvo lomili preko koljena, izazvali ekonomski kaos, a sada se vraćaju metodologiji usklađivanja

Piše: Dragan Bradvica dragan@dnevni-list.ba Nakon što je aktualna Vlada Federacij...

8 h 5 min