Dnevni.ba - PRELOADER

Eksplozija u tvornici u Srbiji, poginuo radnik

20 Lip 2024


Eksplozija u tvornici u Srbiji, poginuo radnik
Tragedija u Srbiji

JEDAN radnik tvornice boja i lakova Evrojug u Šidu smrtno je stradao u požaru koji je izbio danas prijepodne nakon eksplozije u tvorničkom skladištu, priopćila je općinska uprava tog srijemskog grada. Ministar unutarnjih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je ranije danas da su nakon velikog požara u tvornici Evrojug radnici evakuirani, ali se za jednim još tragalo, prenosi Index

Prema navodima šidskih vlasti, do požara je došlo nakon eksplozije u skladištu tvornice, ali više detalja o uzrocima nesreće za sada nije dostupno. Gust dim nadvio se nad gradom, policija je blokirala prilaze pogonima Evrojuga i lokalnu cestu, a općinske vlasti zamolile su građane da ne izlaze iz svojih domova dok požar ne bude ugašen i da se adekvatno zaštitite.

 

U gašenju je angažirano sedam vatrogasnih ekipe iz Šida, Sremske Mitrovice i Rume, uz pomoć pripadnika Sektora za izvanredne situacije Ministarstva unutarnjih poslova.

Crna kronika


Državljanin BiH kažnjen s 4.200 eura na granici

Carinski službenici Republike Hrvatske otkrili su neprijavljenu gotovinu u iznosu većem od 14.000...

29 Tra 2026

Mirza (35) umro nakon pregleda na Hitnoj u Zadru. Ministrica: Gotov je nadzor

MINISTRICA zdravstva Irena Hrstić rekla je danas da je u slučaj smrti muškarca nakon liječ...

29 Tra 2026

Odvjetnica Vasvija Vidović zatvorsku kaznu zamijenila novčanom

Sarajevska odvjetnica Vasvija Vidović koju je Sud Bosne i Hercegovine osudio za sprečavanje dokaz...

29 Tra 2026