Dnevni.ba - PRELOADER

Grad Stolac pokriva troškove maturalne večere

07 Svi 2024


Grad Stolac pokriva troškove maturalne večere
Stolac

Gradonačelnik Stoca Stjepan Bošković najavio je kako će ove godine Grad preuzeti trošak maturalne večere za 63 maturanta koji pohađaju Srednju školu Stolac.

“Svibanj je mjesec maturalnih zabava koje su jedna od važnijih stepenica u životu svakog srednjoškolca. Osim za maturante, matura je veliki izazov i za roditelje jer ni maturalne zabave i opremanje maturanta nisu ostali pošteđeni u valu poskupljenja. Kako bi bar na neki način olakšao roditeljima, gradonačelnik Stoca Stjepan Bošković najavio je kako će ove godine Grad preuzeti trošak maturalne večere za 63 maturanta koji pohađaju Srednju školu Stolac”, priopćeno je iz tog grada.

Ovo je, dodaje se, još jedna od demografskih mjera koje grad provodi u skladu s financijskim mogućnostima, uz besplatan prijevoz učenika, nabavu radnih bilježnica za učenike osnovnih škola, stipendije, potpore novorođenoj djeci, prneosi N1

BIH


Inspekcija obilazila vile sa bazenima oko Mostara, jednu zapečatili, kod osam pisali prekršajne naloge

Inspektori Porezne uprave Federacije BiH – Kantonalnog poreznog ureda Mostar obavili su 11....

3 h 6 min

IGOR CRNADAK

Crnadak: Dodikovi postupci su idiotski i neljudski, izgubio sam suprugu i brata

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik danas je ponovo šokirao svojim nerazumnim izjav...

3 h 35 min

Tužiteljstvo BiH podiglo optužnicu protiv Debevca i Mehmedagića

Tužiteljstvo Bosne i Hercegovine podiglo je optužnicu protiv suspendiranog predsjednika Suda BiH ...

4 h 26 min