Dnevni.ba - PRELOADER

Hrvatska: Dalić miran uoči Bugarske

29 Ožu 2022


Hrvatska: Dalić miran uoči Bugarske

'Hrvatska je sve svoje probleme riješila prije četiri mjeseca'. Tako je Zlatko Dalić prokomentirao trenutno stanje u reprezentaciji Hrvatske koja je prije par dana u Kataru remizirala sa Slovenijom (1:1), a danas u 16 sati - namjerit će se na Bugarsku.

- Mirni smo i spokojni, ono što sad moramo jest provjeriti neke stvari, to je posao mene kao izbornika. Moramo dobiti odgovore na neka pitanja, a priliku imamo jedino sad. Poslije dolaze natjecateljske utakmice kad više neće biti potpitanja, zato ćemo dati priliku svim igračima, ocijenio je Dalić pa se uoči Bugara, poraženih u tri zadnja međusobna obračuna, fokusirao na par imena, točnije – na jedno.

- Rekao sam dečkima da je sve na njima, da nitko neće biti zakinut, ono što pokažu i odigraju bit će jedino mjerodavno za to hoće li ili neće biti dio reprezentacije. Zato želim dati priliku svim igračima, na vratima će priliku dobiti Ivušić, malih problema imamo u defenzivnom dijelu jer Sosa osjeća bol i mislim da ga nećemo koristiti. Iznenadio me jer je došao na okupljanje os ozljedom o kojoj nije govorio. Želio je biti s nama, pokušavao je, mučio se, ali nećemo ga forsirati. Nema smisla, želim da miruje i da se spreman vrati u klub.

NOGOMET


U21

Plemić opet na Olićevom popisu

Nakon što je Zlatko Dalić objavio svoj popis, učinio je to i Ivica Olić - koji je opet pozvao jed...

5 h 26 min

VELEŽ

U sve težoj situaciji…

Kada je najvažnije, kada jedna pobjeda može značiti ulazak u mirnu luku, Velež nikako da je ostva...

5 h 40 min

BORAC

Europska kampanja za povijest, a možda ostanu bez ijednog od tri trofeja!

'Čestitam igračima Radnika na osvojena tri boda. Mi idemo dalje, imamo sad Superkup. Vidjet ćemo ...

6 h 51 min