Dnevni.ba - PRELOADER

Još Bosna i Gračanica...

09 Pro 2024


Još Bosna i Gračanica...
Rukomet

Rukometaši Izviđača upisali su novu, devetu pobjedu u prvenstvu.

U Ljubuškom su u 11. kolu rutinski savladali Borac kojem je to bio treći vezani poraz - ukupno šesti. Bilo je 44:33 za tim kojeg s klupe vodi trenerski dvojac Ivan Džolić - Milan Tolić, a bila je to i druga vezana pobjeda nakon one protiv Goražda, kojoj je u prvenstvu prethodio jedini kiks - remi u Trebinju. 

Najbolji u redovima bh. prvaka bili su Diano Ćeško s 10 golova te Luka Šević i Marijan Šaravanja (po 7), dok su goste iz Banja Luke, kojima je ovo bio treći susret po odlasku s klupe Irfana Smajlagića, predvodili Filip Krivokapić sa 13 i Miloš Nježić (10).

Do kraja godine Skaute najprije ove srijede čeka zaostalo gostovanje iz 10. kola Bosni, a godinu će Ljubušaci zaključiti 14. ovog mjeseca u Gračanici.

S. N. 

SPORT


ZRINJSKI NAKON DUGO VREMENA U VRHU BH. RUKOMETA

Ivana Mlakić pravi tim za Europu

Ženski rukometni klub Zrinjski pravi sjajnu sportsku priču. Legendarna Ivana Mlakić koja je godin...

56 min

Borac testira oporavak Sarajeva nakon poraza u Kupu

U posljednjih pet utakmica ekipa trenera Marinovića je postigla 13 golova, točnije četiri jer su ...

1 h 5 min

Velež je u dobrom ritmu, ali nema pobjedu u Bijeljini od 2019. godine

Nakon poraza na Pecari, Velež je odgovorio na najbolji način. Pobijedio je Željezničar i Sarajevo...

1 h 8 min