Dnevni.ba - PRELOADER

Klopp pronašao zamjenu za Lovrena

11 Svi 2020


Klopp pronašao zamjenu za Lovrena

LIVERPOOL - Branič španjolskog prvoligaša Espanyola Urugvajac Leandro Cabrera (28) mogao bi zamijeniti Dejana Lovrena (30) ukoliko hrvatski reprezentativac ovoga ljeta naputi redove europskog prvaka Liverpoola.

Kako prenosi Marca, menadžer "Redsa" Jurgen Klopp pokazao je veliki interes za 28-godišnjeg Urugvajca koji je u Espanyol stigao u siječnju ove godine iz Getafea za 9 milijuna eura.

U Liverpoolu vjeruju kako bi Cabrera mogao preseliti na Anfield za 15 milijun eura što ne bi trebalo predstavljati veći financijski izazov za europske prvake.

Posljednjih tjedana mediji na "Otoku" pišu kako je Lovrenov odlazak s Anfielda sve izgledniji. Posebice nakon što je Roma opasno 'zagrizla' za braniča svjetskih doprvaka.

Rimljani su još prošlog ljeta pokušali dovesti Lovrena, na koncu im je bio preskup pa su iz Manchester Uniteda posudili Chrisa Smallinga. Englez se na koncu sezone vraća na Old Trafford, a Roma je ponovo 'krenula' po hrvatskog braniča.

Cabrera nije jedini na Kloppovoj listi želja. Spominju se i Napolijev branič Senegalac Kalidou Koulibaly, te Francuzi Tanguy Kouassi (PSG) i Dan-Axel Zagadou (Borussia Dortmund). Hina

NOGOMET


ŠIROKI

U Čatežu hvataju zalet za novi pokušaj povratka u vrh

U Širokom ostaju fokusirani na pokušaj povratka u gornji dom bh. nogometa, a na tom...

3 h 5 min

ZRINJSKI

Dobrodošao poraz

Nakon priprema u Međugorju, uslijedila je i ta jedina provjera uoči premijere u San Marinu idućeg...

3 h 9 min

FORMULA 1

Max u Mercedesu? Šanse male, ali ne i nepostojeće

Najbolji vozači žele u najbolje bolide, a ugovori su tu – da se zaobiđu. Dakle, mogućnost d...

03 Srp 2025