Dnevni.ba - PRELOADER

Koncert duhovne glazbe 'Maranatha' fra Marina Karačića održan u Livnu

03 Pro 2024


Koncert duhovne glazbe 'Maranatha' fra Marina Karačića održan u Livnu
Koncert

U dvorani Narodnog sveučilišta u Livnu u ponedjeljak navečer upriličen je koncert duhovne glazbe "Maranatha" fra Marina Karačića.

U duhovnim pjesmama koje stvara teme su, kaže Karačić, većinom njegove molitve, razgovori, pa i "prepirke" s Bogom, te razne situacije koje su ga pratile na njegovom životnom putu i pozivu.

Koncert se održao u organizaciji HKD Napredak Livno kao poklon Livnjacima na početku Došašća te priprave za nadolazeći blagdan Božića. 

Kako je za Fenu kazala predsjednica HKD Napredak Livno Ines Kaić Pervan, sam događaj je bio svojevrstan molitveni susret, a publika je uz izuzetan vokal ovog poznatog kantautora suvremene duhovne glazbe te njegove šaljive zgode, imala priliku uživo čuti izvedbu već dobro poznatih stihova i doživjeti ih na poseban način, ali se i od srca nasmijati.

"Atmosfera je odisala pozitivnim raspoloženjem, mirom i zajedništvom, a vjerujemo da niti oni, koji su možda bili pomalo 'skeptični' te nisu znali što očekivati, zasigurno nisu ostali ravnodušni", dodala je Kaić Pervan, piše Fena.

MUZIKA


Tropico Band nastupit će 22. jula u Mostaru umjesto Dženana Lončarevića

Nakon što je otkazan koncert Dženana Lončarevića u okviru manifestacije "Mostarsko ljeto 2026", o...

15 Srp 2026

MOSTARSKO LJETO

Mostarsko ljeto: Održan koncert 'Pjevajte s nama'

Mostarsko ljeto: Održan koncert 'Pjevajte s nama'Ključne riječi: PJEVAJTE S NAMA,MOSTARSKO LJETO ...

13 Srp 2026

Koncert shoegaze indie veterana Virvel po prvi put u Mostaru u sklopu 100 godina Abraševića i Mostarskog ljeta

Virvel je legendarni beogradski indie sastav, već 25 godina prepoznatljiv po svom širokom ...

10 Srp 2026