Kraljevi skupo platili veliki preokret

2 h 23 min

Real - Barca, 21.00

Madridski bi Real u velikom subotnjem derbiju 11. kola Primere protiv Barcelone mogao zaigrati bez dva važna pojedinca.

Zbog ozljeda,  Carlo Ancelotti bi u El Clasicu mogao biti bez vratara Thibauta Courtoisa i napadača Rodryga, koji su ozlijeđeni tijekom 5:2 pobjede protiv Borussije Dortmund u Ligi prvaka u utorak – Nijemci su do 60. minute imali dva gola prednosti, a onda su u epskom preokreti Španjolci zabili pet koamda!

Courtois je zadobio ozljedu hvatišta mišića lijeve noge te bi prema navodima španjolskih medija mogao izbivati s travnjaka oko dva tjedna.

Rodrygo je u utorak napustio igru u 85. minuti zbog ozljede mišića i zasad nije poznato o koliko se teškoj ozljedi radi.

J. S.

Standings provided by Sofascore

SPORT

BORAC

Apetiti rastu, Žižović ne želi euforiju

Remi s Panathinaikosom (1:1) pa pobjeda kod APOEL-a (1:0). Borac je u ligašku fazu Konfere...

2 h 45 min

MOSTAR - SPARS, 18.00

Mostarci prvi put spominju pobjedu

Uoči Radničkog spominjao se samo taj debi u Prvenstvu BiH, kontra Mladosti u Mrkonjiću tražila se...