Luksuz bez granica: Predstavljen iPhone Air od preko 11.000 dolara
iPhone Air Caviar
Ruska tvrtka Caviar, poznata po luksuznim preinakama tehnoloških uređaja, predstavila je ekskluzivnu verziju iPhone Air čija cijena prelazi 11.000 dolara. Riječ je o jedinstvenom primjerku koji spaja vrhunske materijale, ručnu izradu i umjetničku inspiraciju.
Dizajn uređaja nadahnut je secesijom te dekorativnim stilom češkog slikara Alfons Mucha, piše Bug. Stražnja strana izrađena je od teleće kože, ukrašena umetcima od sedefa i detaljima od 24-karatnog zlata. Cjelokupan dojam dodatno pojačavaju fine gravure i ručno dovršeni elementi koji naglašavaju umjetnički karakter ovog luksuznog pametnog telefona.
Iz Caviara su za GSM Arena potvrdili da je proizveden samo jedan primjerak, s točno određenom cijenom od 11.213 dolara. A ako već govorimo o utješnim detaljima – uređaj dolazi s 1 TB interne memorije, piše financa.