Dnevni.ba - PRELOADER

Meghan Markle shrvana gubitkom psa: “Isplakala sam previše suza da bih ih mogla izbrojati”

08 Sij 2025


Meghan Markle shrvana gubitkom psa: “Isplakala sam previše suza da bih ih mogla izbrojati”
Meghan Markle

Meghan Markle, supruga britanskog princa Harryja, objavila je na Instagramu da ju je shrvala smrt njezina udomljenog psa Guya.

“Isplakala sam previše suza da bi ih se moglo prebrojiti”, napisala je Markle.

Odajući počast svom biglu, Meghan je rekla da su mu, koliko je slab i krhak bio, prognozirali da će živjeti još svega nekoliko dana kada ga je udomila iz centra za nezbrinute životinje u Kanadi 2015. godine.

Meghan je kazala da je Guy s njom prošao sve, uključujući snimanje televizijske serije “Face”, zaruke, vjenčanje i roditeljstvo. javlja HINA.

Fotografije na Instagramu prikazuju Guya pored Meghan i njenog supruga Harryja, vojvode od Sussexa, te njihove djece Archieja i Lili.

“Nadam se da ćete razumjeti zašto sam toliko shrvana njegovim gubitkom”, rekla je.

Par ima druga dva psa: još jednu udomljenu biglicu Miju i crnu labradoricu Pulu.

Vijesti iz svijeta


ELON MUSK

Musk oštro uzvratio Trampu: "Tako je nezahvalan, bez mene ne bi pobijedio na izborima"

Raskol između Donalda Trampa i Elona Maska sada je postao i zvaničan. Nakon što je Tramp t...

05 Lip 2025

Šef udruge zaštitara o Thompsonovom koncertu: Realno je da imate dva, tri mrtva

Na zagrebačkom Hipodromu početkom srpnja održat će se koncert Marka Perkovića Thompsona koji bi, ...

05 Lip 2025

BILL GATES

Koliko će djeca Billa Gatesa dobiti od njegovog bogastva? On želi da sami izgrade i ostvare uspjeh

Suosnivač Microsofta Bill Gates odlučio je većinu svog bogastva uložiti u zdravstvo i obrazovanje...

05 Lip 2025