Dnevni.ba - PRELOADER

Muzaferija deveta u superveleslalomu u Kvitfjellu, na pragu plasmana u finale

02 Ožu 2024


Muzaferija deveta u superveleslalomu u Kvitfjellu, na pragu plasmana u finale

KVITFJELL, 2. Ožujak (FENA) - Bosanskohercegovački skijašica Elvedina Muzaferija osvojila je deveto mjesto u superveleslalomu koji se u okviru Svjetskog kupa vozio u Kvitfjellu (Norveška).

Muzaferija je ostvarila još jedna odličan rezultat i sa vremenom 1:34.61 ostvarila je najbolji plasman u ovoj disciplini u Svjetskom kupu.

Sa novih 29 bodova Muzaferija je došla do 24. pozicije u ukupnom poretku superveleslaloma i trenutno ima plasman u finale koje je na rasporedu 22. ožujka u Saalbachu.

Najbolja bh. skijašica već je izborila učešće u finalu u disciplini spust, a ta utrka je na rasporedu 23. ožujka.

OSTALI SPORTOVI


“VIVIA RUN&MORE WEEKEND"

PROLJEĆE JE, SVI PUTEVI VODE U BANJALUKU: 8. “Vivia Run&More Weekend" / Banjaluka, 24-25. maj

Majski vjetrovi nose nove boje po starim slikama, iznova i iznova obnavljajući stalnu postavku u ...

18 Tra 2025

FORMULA 1

Zbog njega je Bahrein bio najznačajniji F1 vikend za BiH ikad!

Piše: Slaven Nikšićdesk@dnevni-list.ba Sjetit ćete se vjerojatno pojedinih trkača iz regije na s...

16 Tra 2025

Stonoteniseri Mostara nakon naslova prvaka osvojili i Kup BiH

ILIJAŠ – Stonoteniseri Mostara osvojili su Kup Bosne i Hercegovine za sezonu 2024/20...

13 Tra 2025