Dnevni.ba - PRELOADER

NBA: LeBron James planira povratak na teren u petak

17 Stu 2021


NBA: LeBron James planira povratak na teren u petak

Ozlijeđena zvijezda Los Angeles Lakersa LeBron James bliži se oporavku od istegnuća trbušnog zida, a 36-godišnji košarkaš bi se na parketu mogao naći u petak, kad će njegova momčad gostovati u Bostonu, objavio je ESPN.

James je posljednji nastup imao prije dva tjedna, kad je u pobjedi 119-117 nad Houston Rocketsima ubacio 30 koševa i imao 10 asistencija.

Od 15 ovosezonskih utakmica James je odigrao samo šest. Bez LeBrona u momčadi Lakersi su ostvarili četiri pobjede, a pet puta su poraženi i s ukupnim učinkom 8-7 nalaze se na sedmom mjestu ljestvice Zapadne konferencije NBA lige.

James u ovoj sezoni ima prosjek od 24,8 koševa, 5,5 skokova i 7 asistencija. Manje je koševa u karijeri ubacivao samo u svojoj prvoj sezoni u NBA ligi, u kojoj je debitirao 2003. u dresu Cleveland Cavaliersa. James će za 44 dana proslaviti 37. rođendan i trenutno individualno trenira kako bi se što prije vratio na teren.

Lakersi će u srijedu započeti niz od pet gostovanja, a prva stanica im je Milwaukee i dvoboj protiv aktualnih NBA prvaka. Na ovoj turneji po Istoku, Lakersi će još gostovati kod Boston Celticsa, Detroit Pistonsa, New York Knicksa i Indiana Pacersa.

KOŠARKA


HKK ZRINJSKI

Danas prva utakmica doigravanja s Ramom

HKK Mostar je ispao, ali Mostar bi uskoro, već iduće sezone, opet mogao imati košarka&scar...

10 h 54 min

HKK MOSTAR

Plesali samo jednu sezonu, na trenutke dojmljivo

Nije potrajalo, ali Mostar je ove sezone opet disao košarku na najvišem nivou – i usput je imao š...

10 h 59 min

KOŠARKA

Mostarci ostali bez dvije velike 'stavke'

Košarkaši Mostara ispali su iz Prvenstva BiH, ali nisu izgubili samo status prvoligaša.  Borili ...

21 Tra 2025