NBA: Nurkić 10 poena, Zubac 6

14 Sij 2022

Košarkaši Portland Trail Blazersa poraženi su u gostima od Denver Nuggetsa sa 140:108.

Bh. košarkaš Jusuf Nurkić na parketu je proveo 25 minuta, te je protiv bivšeg kluba uspio ubaciti 10 poena, te uz 8 skokova i 6 asistencija.

Hrvatski košarkaš Ivica Zubac postigao je šest koševa uz pet skokova u porazu Los Angeles Clippersa na gostovanju kod New Orleans Pelicansa 89-113.

Domaćin je već nakon prve trećine imao 13 koševa viška, a do poluvremena je prednost Pelicansa narasla na 19 razlike (53-34).

New Orleans je do treće pobjede u zadnje četiri utakmice vukao Brandon Ingram sa 24 koša i šest asistencija, Jonas Valanciunas je upisao 18 koševa i 16 skokova, dok je Herbert Jones dodao 14 koševa.

"BI igra na iznimno visokoj razini," rekao je trener Pelicansa Willie Green. “Ljepota u tome što radi je što vjeruje u svoje suigrače, a kada to učiniš, nebo je granica onoga što možeš napraviti napadački," dodao je.