Dnevni.ba - PRELOADER

Oca osmero djece raskomadala motornom pilom i ostatke pobacala u kontejnere: Tu nije bio kraj…

05 Lis 2024


Oca osmero djece raskomadala motornom pilom i ostatke pobacala u kontejnere: Tu nije bio kraj…
Australija

53-godišnja Nirmeen Noufl optužena je za ubojstvo supruga kojeg je potom raskomadala i dijelove tijela ubacila u kante. Otac osmero djece Mamdouh Noufl (62) nestao je u srpnju prošle godine u Sydneyu kad su obiteljski prijatelji prijavili njegov nestanak, piše SkyNews.

Pokrenuta je istraga o njegovom nestanku, a kako je vrijeme odmicalo otkrivene su neke sumnjive okolnosti. U subotu su australske policijske snage priopćile da su uhitili suprugu unesrećenog zbog sumnje za ubojstvo. Detektivi će na sudu svjedočiti kako je Nirmeen ubila supruga prije nego je masakrirala njegovo tijelo da bi mogla sakriti ostatke.

Istrage se nastavljaju, a detektiv Danny Doherty novinarima je rekao da se radi o jezivom i brutalnom ubojstvu.

– Svjedočit ćemo da je iskasapila i raskomadala njegovo tijelo, sakrila dijelove tijela u plastične vreće i potom ih pobacala u kontejnere po kvartu na područjima jugozapadnog Sydneya – rekao je Doherty.

Nožem i motornom pilom raskomadala je tijelo supruga, a potom je detaljno očistila kuću i promijenila podove. Detektiv smatra kako ostaci nikad neće biti pronađeni. Optužena se okoristila smrću supruga te je novcem putovala u Egipat i prodavala njegovu imovinu. Osmero djece para još se uvijek suočava s gubitkom, prenosi Jutarnji.

Vijesti iz svijeta


Teška prometna u Karlovcu. Dvoje mrtvih, među njima i Nikola Pokriva

Oko 20:15 sati na Turanjskoj obilaznici u Karlovcu dogodila se teška prometna nesreća. Dvi...

18 Tra 2025

RUSIJA

Rusi: Ukrajinci pripremaju krvavu provokaciju večer uoči Uskrsa

sti kako bi diskreditirale ruske vojnike, tvrdi Vitalij Gančev, šef separatističke uprave ...

18 Tra 2025

FATIMA HASSOUNA

“Želim glasnu smrt”: Izrael ubio fotoreporterku i 10 članova njene porodice

Fatima Hassouna, koja je 18 mjeseci bilježila rat u Gazi i bila tema novog dokumentarca, ubijena ...

18 Tra 2025