Dnevni.ba - PRELOADER

Osuđeni roditelji dječaka ubice iz “Ribnikara”

30 Pro 2024


Osuđeni roditelji dječaka ubice iz “Ribnikara”
Ribnikar

Vladimir i Miljana Kecmanović, roditelji dječaka ubice K. K. (14) koji je 3. maja 2023. počinio masakr u školi "Vladislav Ribnikar", proglašeni su krivim i osuđeni danas pred Višem sudu u Beogradu.

Dječaku K.K. se nije sudilo kao krivično neodgovornom, jer je u trenutku kada je počinio masakr imao manje od 14 godina, prenosi  n1.

Ocu dječaka Vladimiru Kecmanoviću izrečena je jedinstvena kazna od 14 godina i šest mjeseci zatvora, dok je majka Miljana osuđena na tri godine zatvora.

oštećenog u postupku protiv njegovih roditelja
 

Optuženi instruktor u streljani u kojoj je dječak ubica vježbao pucanje, Nemanja M., osuđen je na godinu i tri mjeseca zatvora.

REGIJA


SRBIJA

U Srbiji građani i studenti nastavili prosvjedne blokade

Građani i studenti u srijedu ujutro povremeno blokiraju pojedine ulice u Beogradu, a više od 30 l...

02 Srp 2025

THOMPSON

Thompson kao anestetik za kolektivnu frustraciju

Fenomen uspjeha hrvatske vodeće desničarske estradne zvijezde može se objasniti samo u sklopu pro...

02 Srp 2025

ISTRA

Užas u Istri: Ženu napalo više muškaraca, osumnjičeni stranci?

Policija je potvrdila da je žena u noći sa subote na nedjelju prijavila napad više mu&scar...

01 Srp 2025