Dnevni.ba - PRELOADER

Paljenjem prve svijeće počeo je 'Advent u Mostaru'

29 Stu 2025


Paljenjem prve svijeće počeo je 'Advent u Mostaru'

Tradicionalna manifestacija "Advent u Mostaru" počela je večeras u 19 sati svečanim paljenjem prve adventske svijeće i prigodnim programom ispred Hrvatskoga doma hercega Stjepana Kosače.

Adventske svijeće, kao i nazočne građane, blagoslovio je mostarsko-duvanjski biskup i apostolski upravitelj trebinjsko-mrkanski, monsinjor Petar Palić. 

"Advent u Mostaru", u nešto više od mjesec dana, građanima Mostara i posjetiteljima pružit će bogat i raznovrstan kulturni sadržaj i program za sve uzraste, prenosi BHRT.

Vijesti


Državljanin BiH nizom prevara oštetio Dubrovčane za gotovo 35 tisuća eura

Državljanin Bosne i Hercegovine (45) osumnjičen je za pet kaznenih djela počinjenih na području D...

28 Sij 2026

Vukadin: Moguć dogovor o zajedničkom hrvatskom kandidatu

Ivan Vukadin, predsjednik Hrvatskoga nacionalnog pomaka i premijer Hercegbosanske županije, izjav...

28 Sij 2026

S konferencije 'Zapošljavanje u Mostaru, partnerstva prilike i rješenja'

Konferencija na temu 'Zapošljavanje u Mostaru: partnerstva prilike i rješenja' okup...

28 Sij 2026