Dnevni.ba - PRELOADER

Selena Gomez izgubila više od 715 hiljada pratitelja nakon snimka na kojem plače i kritikuje Trampa

31 Sij 2025


Selena Gomez izgubila više od 715 hiljada pratitelja nakon snimka na kojem plače i kritikuje Trampa
Selena Gomez

Američka pjevačica i "pop princeza" Selena Gomez navodno je izgubila 715 hiljada pratitelja u posljednjih 30 dana nakon što je podijelila video na kojem plače zbog postupaka predsjendika SAD Donalda Trampa (Trump) u njegovoj prvoj sedmici na dužnosti.

Selena je objavila snimak na kojem je bilo vidno uzrujana jer je Tramp naredio nacionalnu imigracijsku akciju, prenosi Avaz.

- Svi moji ljudi su napadnuti. Djeca. Ne razumijem. Tako mi je žao. Voljela bih da mogu nešto da uradim i hoću, obećavam - govorila je ona u spornom snimku.

Ubrzo nakon toga, skinula je video i postavila sliku crnog ekrana uz riječi: "Očito nije u redu pokazivati ​​empatiju prema ljudima".

U međuvremenu, statistika ICE-a, otkrila je da je više od 1.000 vraćeno preko granice prošle sedmice.

Kao još jedan razlog gubitka velikog broja pratitelja navodi se i niz kritika na Selenin račun.

Kritikovali su je američki političar Sem Parker (Sam), koji je čak pozvao i na njenu deportaciju, dok je politička komentatorica Megin Keli (Megyn Kelly) rekla za pjevačicu da je nestabilna osoba.

 

 

FILM


JOHNNY DEPP

Johnny Depp se vraća na velika platna u adaptaciji Dickensovog klasika

Studio  Paramount u završnim je pregovorima za film Ebenezer: Božićna priča (Ebenezer: A Christm...

27 Lis 2025

U INAT MRAKU, BUDITE SVJETLO I KOMEDIJA U PUNINI

„New York, New York“, Mostarca, glumca Gorana Popovića

Razgovarala: M. Miličević mostar@dnevni-list.ba Njegova priča je zaista, zaista nevjerojatna. U...

24 Lis 2025

STEPHEN KING

Stephen King otkrio za koje redatelja je oduvijek želio pisati scenarije

Stephen King već desetljećima dobiva velik broj ponuda za suradnju i ekranizaciju svojih djela, p...

23 Lis 2025