Dnevni.ba - PRELOADER

Široki u Tuzli na startu Lige za prvaka

28 Ožu 2024


Široki u Tuzli na startu Lige za prvaka
Kreće završnica prvenstva

U prostorijama Košarkaškog saveza Bosne i Hercegovine je obavljen ždrijeb natjecateljskih brojeva završnice košarkaškog prvenstva BiH.

U prvom kolu Lige 6 za prvaka se sastaju: Sloboda – Široki TT Kabeli, Bosna Meridianbet – Borac WWin, Igokea m:tel – Mladost Mrkonjić Grad. Utakmice prvog kola igraju se 30. ožujka. Četiri najbolje ekipe plasirat će se u play-off. U prvom kolu Lige za opstanak raspored je sljedeći: Posušje – Spartak Prijedor, Leotar – Orlovik Nansi, Promo – Slavija 1996. Sudionici Lige za opstanak prenose bodove iz prve faze prvenstva. Susreti prvog kola igraju se također 30. ožujka.

U međuvremenu je odigrana i pretposljednja utakmica 22. kola regularnog dijela u kojoj je Prijedor savladao Borac u gostima, dok je posljednji meč između Širokog i Bosne odigran sinoć.

 

Standings provided by Sofascore

Rezultati 22. kola

Promo – Sloboda        73:78

Slavija – Orlovik        89:92

Mladost – Posušje      59:56

Spars – Leotar 95:81

Borac – Prijedor         72:74

Široki – Bosna            -

SPORT


Infantino priznao pogreške oko plana FIFA-e od 20 mlrd.

Predsjednik FIFA-e Gianni Infantino ispričao se članovima FIFA-inog vijeća zbog načina na koji je...

9 h 6 min

Gvardiol o poništenom golu Portugalu: Bio je to kaos emocija

Hrvatski reprezentativac i obrambeni igrač Manchester Cityja Joško Gvardiol u razgovoru za...

02 Kol 2026

Čelik angažirao Dejana Vidića

Iskusni napadač Dejan Vidić potpisati je za Čelik. Vidić je dobro poznato ime ljubiteljima nogome...

31 Srp 2026