Dnevni.ba - PRELOADER

Uhićene tri osobe koje se sumnjiče za premlaćivanje mladića u Mostaru

05 Ožu 2025


Uhićene tri osobe koje se sumnjiče za premlaćivanje mladića u Mostaru
Mostar

Pripadnici Sektora krim. policije MUP-a HNŽ u utorak su oko 21 sat lišili slobode tri osobe, i to S.G.(1999.), M.M. (2002.) i N.G. (2004.), svi iz Mostara, zbog postojanja osnova sumnje da su 28. februara izvršili krivično djelo "razbojništvo" na štetu R.Z.(1999.) iz Mostara. 

Po riječima glasnogovornika MUP-a HNŽ Ljudevita Marića, riječ je o osobama za koje postoji osnovana sumnja da su sudjelovali u premlaćivanju mladića R.Z. u stanu u Splitkoj ulici u Mostaru.

Podsjećamo, u noći s petka na subotu, grupa maskiranih nepoznatih osoba pretukla je mladića u stanu u Splitskoj ulici u Mostaru nanijevši mu teške tjelesne ozljede. Ozlijeđeni mladić smješten na intenzivnoj njezi Sveučilišne kliničke bolnice Mostar. 

U toku je kriminalistička obrada lica, a o svemu je upoznat tužilac, piše Fena.

Crna kronika


Bijeljina: Iz Save izvučeno tijelo utopljenika

Iz rijeke Save u Bijeljini danas je izvučeno tijelo utopljenika, potvrđeno je Srni u Policijskoj ...

18 Srp 2026

U Sloveniji poginuo padobranac

U ŠENTVIDU pri Stični u Sloveniji danas poslijepodne poginuo je padobranac. Nesreća se dog...

17 Srp 2026

ŠOKANTNI DETALJI NA SUĐENJU ANISU KALAJDŽIĆU U MOSTARU

'Pokušala sam pomoći djevojci, a on je tada pokazao oružje'

U četvrtak, 16. srpnja, pred Županijskim sudom u Mostaru nastavljen je glavni pretres u predmetu ...

16 Srp 2026