Dnevni.ba - PRELOADER

Užas u Osijeku: Radnik pao u okno lifta i poginuo

31 Lis 2024


Užas u Osijeku: Radnik pao u okno lifta i poginuo
Osijek

U središtu Osijeka jučer u 11,40 sati dva su djelatnika građevinske tvrtke montirali građevinsku skelu i u betonsko okno lifta spuštali daske. U jednom trenutku 63-godišnjak je izgubio ravnotežu te pao u okno s visine od 7,3 metra uslijed čega je preminuo na mjestu događaja, izvijestila je policija, prenosi N1

Očevid na mjestu događaja obavila je očevidna ekipa Policijske uprave osječko-baranjske u suradnji sa zamjenicom općinskog državnog odvjetnika u Osijeku i inspektoricom zaštite na radu.

Tijelo je prevezeno na Klinički zavod za patologiju i sudsku medicinu Kliničkog bolničkog centra Osijek, gdje će po nalogu zamjenice općinskog državnog odvjetnika u Osijeku biti obavljena obdukcija, priopćila je policija.

Crna kronika


Teška nesreća u Srbiji: Četiri osobe poginule u sudaru kombija i cestovnog valjka

U teškoj  prometnoj nesreći koja se dogodila rano jutros, oko 6:20 sati, na cesti između Iriga i...

14 h 55 min

Muškarac s kojim je poginula Ana Radović (20) imao je veliki dosje

NAKON trodnevne potrage, danas su pronađena tijela nestale Ane Radović (20) i vozača Aleksandra M...

26 Stu 2025

U Srbiji pronađena tijela nestale Ane i prijatelja. Nakon nesreće je zvala Hitnu

U OVČARSKO-KABLARSKOM kanjonu u Srbiji pronađena su beživotna tijela dvadesetogodišnje Ane...

26 Stu 2025