Dnevni.ba - PRELOADER

Hrvatska zbog salmonele povlači s tržišta odreske pilećeg filea

21 Svi 2020


Hrvatska zbog salmonele povlači s tržišta odreske pilećeg filea

Ministarstvo poljoprivrede RH izvijestilo je u četvrtak potrošače da zbog salmonele opoziva proizvode Odresci pilećeg filea od prsa od 400 grama, Perutnine Ptuj, koje je na tržište stavio Lidl.

 Riječ je o proizvodu LOT broja L 200514, upotrijebiti do 23.05.2020., u kojem je utvrđena bakterija Salmonella ser. Enteritidis.

 Proizvođač je Perutnina Ptuj - PIPO d.o.o., Čakovec, HR1316EU, a proizvod, stavlja na tržište LIDL Hrvatska d.o.o.k.d., Velika Gorica.

 Proizvod nije u skladu s Uredbom (EZ) br. 2073/2005 od 15. studenoga 2005. o mikrobiološkim kriterijima za hranu, navodi se u priopćenju.

 Obavijest se odnosi isključivo na proizvod s navedenim podacima.

 Detaljnije informacije o opozivu proizvoda dostupne su na internetskim stranicama Lidla i Perutnine Ptuj, prenosi Hina.

REGIJA


Uhićen Dario Šimić!

Uskok i policija jutros su krenuli u novu veliku antikoruptivnu akciju. Kako Jutarnji list nesluž...

4 h 13 min

Lažni oglasi za apartmane ponovno varaju turiste na Jadranu

ova turistička sezona donijela je i stare probleme, među kojima su prijevare turista putem lažnih...

11 Srp 2026

Kamiondžija iz Novog Pazara bio u kazinu s djevojkom, pa mu se izgubio svaki trag: Evo gdje je pronađeno tijelo

Novi Pazar pogodile su dvije teške tragedije koje su u razmaku od svega nekoliko dana odni...

11 Srp 2026