Dnevni.ba - PRELOADER

Krvavi napad u zagrebačkoj tvrtki: Zbog plaće radnik nožem izbo kolegu

10 Svi 2024


Krvavi napad u zagrebačkoj tvrtki: Zbog plaće radnik nožem izbo kolegu
Velika Gorica

Županijsko državno odvjetništvo u Velikoj Gorici raspliće krvavi događaj koji se zbio prije nekoliko dana.

Tada je 30-godišnji državljanin Kosova došao u ured tvrtke u Zagrebu u kojoj je radio i posvađao se s drugim 31-godišnjim zaposlenikom. Razlog njihove svađe, kako neslužbeno doznajemo iz pouzdanih izvora bilo je Kosovarovo nezadovoljstvo isplaćenom plaćom. Je li ona bila značajno niža od one koju je dogovorio nije nam za sada potvrđeno.

No, u idućem trenutku pobješnjeli radnik izvukao je nož i njime nasrnuo na kolegu. Nanio mu je, priopćeno je, teške ozljede.

Spašen u zadnji čas
Ostali radnici koji su se zatekli u firmi uspjeli su ga savladati. Žrtva je žurno prevezena u bolnicu. Osumnjičeni napadač prijavljen je zbog pokušaja ubojstva.

“Sudac istrage Županijskog suda u Velikoj Gorici je u četvrtak, nakon prvog ispitivanja, odredio osumnjičeniku istražni zatvor zbog opasnosti od utjecaja na svjedoke i opasnosti od ponavljanja kaznenog djela”, potvrđeno je iz Županijskog državnog odvjetništva u Velikoj Gorici, prenosi N1.

REGIJA


DAVID LAMMY

Britanski ministar vanjskih poslova David Lammy u posjetu Kosovu

Britanski ministar vanjskih poslova David Lammy susreo se u Prištini s kosovskim premijero...

9 h 19 min

ANDREJ PLENKOVIĆ

Plenković stiže u Mostar, najavio raspravu o BiH na sjednici Europskog vijeća

Hrvatski premijer Andrej Plenković sastao se u utorak u Zagrebu sa zamjenikom predsjedavajućeg Do...

01 Tra 2025

BEOGRAD

Prosvjed studenata ispred Informera: Ne damo kolege medijskim lešinarima

Studenti Fakulteta političkih nauka (FPN) u blokadi organizovali su protest ispred redakcije Info...

29 Ožu 2025