Dnevni.ba - PRELOADER

Slovačka: Hamšik ide u mirovinu

23 Svi 2022


Slovačka: Hamšik ide u mirovinu

Slovački nogometaš Marek Hamsik najavio je u ponedjeljak da prestaje igrati za slovačku reprezentaciju za koju je igrao 15 i čiji je bio kapetan i najbolji strijelac.

“Nije bilo lako, dugo sam razmišljao o tome, ali odlučio sam stati na kraj ovom važnom i prekrasnom razdoblju moje nogometne karijere”, objavio je igrač iz turskog Trabzonspora na Facebooku.

Hamšik (34) je u 135 nastupa za Slovačku zabio 26 golova. On je kapetan reprezentacije, ali i igrač s najviše utakmica i najbolji strijelac.

"Bio je to dug i lijep put, ponosan sam na to", dodao je Hamsik.

Marek Hamsik je sa Slovačkom stigao do osmine finala Svjetskog prvenstva 2010. u Južnoj Africi i Eura 2016. u Francuskoj.

NOGOMET


PRVA LIGA FBIH

U Olovu navijaju – da ispadne Radnik

Stupčanica iz Olova već ima jednu ruku na trofeju, ali da se već vidi u WWin ligi BiH – nij...

6 h 31 min

POSUŠJE

Zrinjski neće imati lagan dan na Mokrom docu

Posušje je u Gabeli uzelo zadnje 'sigurne' bodove sezone – protiv već otpisanog GOŠK-a. U tri kol...

6 h 43 min

ZRINJSKI

Padne li Posušje na Mokrom docu, šampanjac se već može početi hladiti

Da, ostale su još tri utakmice, ali realno – jedna stoji na putu do titule. Sljedeća – koja ovog ...

6 h 48 min