Dnevni.ba - PRELOADER

U Ljubuškom i Mostaru priprema se doček hrvatskih rukometnih reprezentativaca

03 Velj 2025


U Ljubuškom i Mostaru priprema se doček hrvatskih rukometnih reprezentativaca

MOSTAR (FENA) – Nakon što je Hrvatska rukometna reprezentacija osvojila srebrnu medalju na Svjetskom rukometnom prvenstvu, doček hrvatskih rukometnih reprezentativaca upriličit će se u utorak, 4. veljače u Mostaru i Ljubuškom.
Tako će Sveučilišni rukometni klub Zrinjski, uz pomoć Grada Mostara, u utorak, 4. veljače na igralištu uz zgradu Sveučilišta u Mostaru organizirati svečani doček za Mostarca u redovima rukometne reprezentacije Hrvatske Igora Karačića. Program započinje od 19 sati. Inače, Karačić je svoje prve rukometne korake napravio u Zrinjskom.

Također, i Ljubuški dočekuje svoje Ljubušake Davida i Mateja Mandića, Ivana Pavlovića, Diana Ćešku, hrvatske reprezentativce ponikle u ''Izviđaču'', ali i ostale osvajače svjetskog srebra koji će doći u Ljubuški, objavio je Radio Ljubuški.

Doček će se održati također u utorak, 4. veljače u Gradskoj sportskoj dvorani u Ljubuškom s početkom u 17.30.

BIH


Roditelji planirali prisilni brak maloljetnice u HNŽ-u: Djevojčica smještena u sigurnu kuću

Ministarstvo unutarnjih poslova Hercegovačko-neretvanske županije (MUP HNŽ) sudjelovalo je u glob...

26 min

SVEOBUHVATNA ANALIZA TRENUTAČNOGA STANJA U PARKU

Izaslanstvo Vlade HNŽ-a u radnom posjetu Hutovu blatu

Predsjednica Vlade HNŽ Marija Buhač, ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede HNŽ-...

1 h 21 min

TRIDESET GODINA TUGE

Nezira Mehmedović i dalje traži snagu među nišanima svojih sinova

Nezira Mehmedović iz Srebrenice izgubila je ono najvrjednije što je imala – dva sina, Saiba i Sin...

1 h 49 min