Zrinjski: Hat trick mladog Šošića

21 Srp 2021

U trening utakmici protiv Croatije iz Zmijavaca Zrinjski je uposao trijumf rezultatom 4:1.

U prvom poluvremenu tri pogotka postigao je Madžid Šošić (24., 25, 45.), dok su u nastavku postignuta još dva pogotka - prvo je Nikola Šalinović (64.) postigao autogol, dok je poraz hrvatskog drugoligaša ublažio Petar Bašić-Šiško (68.).

Prvo poluvrijeme igrali su: Soldo, Tičinović, Jakovljević, Bošković, Čoko, Vazda, Zlomislić, Malekinušić, Šošić, Šipovac, Mašić.

U drugom su priliku dobili: Stanković, Vrankić, Bošković, Barišić, Bekić, Savić, Jajalo, Bašić, Kamenar, Gadže, Prskalo

NOGOMET

OSTAVKE NA PECARI

'Već dugi niz godina ne idemo u pravom smjeru'

Nakon što je poslije domaćeg remija s GOŠK-om šef struke Karačić ponudio ost...

3 h 20 min

ZLATNA LOPTA

Zna se, već... nastavlja se dominacija jednog kluba

Mjesec je dana do objave imena osvajača Zlatne lopte, ali španjolska Marca tvrdi da se pobjednik ...