Dnevni.ba - PRELOADER

Umro Hrvat koji je brutalno pretučen u Dublinu u subotu

03 Tra 2024


Umro Hrvat koji je brutalno pretučen u Dublinu u subotu
Tragičan ishod

Jedan Hrvat, koji je s još jednim sunarodnjakom bio brutalno napadnut u subotu Dublinu, nažalost je preminuo. Takvu je informaciju primilo hrvatsko Ministarstvo vanjskih i europskih poslova od njegove obitelji, prenosi zagrebački Večernji list.

- Veleposlanstvo RH u Dublinu obaviješteno je o brutalnom napadu na dvoje hrvatskih državljana, u subotu, 30. ožujka 2024. u Dublinu. U stalnom je kontaktu s irskom policijom i obiteljima napadnutih.

Od roditelja jednog od ozlijeđenih hrvatskih državljanina zaprimili su informaciju da je danas preminuo od zadobivenih ozljeda. Zbog ozbiljnosti situacije i samog tijeka istrage trenutno nismo u mogućnosti izlaziti u javnost s daljnjim informacijama - kazali su za Večernji iz Ministarstva vanjskih i europskih poslova.

Vijesti iz svijeta


Snježna oluja u SAD-u, raste broj mrtvih. Izvanredno stanje u dvadesetak država

Snažno snježno nevrijeme diljem Sjedinjenih Država odnijelo je najmanje deset života, ostavilo mi...

42 min

EU

Politico: Europljani su pesimistični oko gotovo svega. Tko ih može kriviti?

Europljani su pesimistični u pogledu stanja u svijetu, vlastitim zemljama i opasnosti koje vide u...

43 min

MARK CARNEY

Kanadski premijer komentirao Trumpovu prijetnju carinama

Kanadski  premijer Mark Carney izjavio je da Kanada nema namjeru sklapati sporazum o slobodnoj t...

1 h 20 min